Hakkımızda

KUÇAR Masa & Sandalye 1994 yılında ev eşyası imal etmek üzere kurulmuştur. Firmamız 25 yıldır kalitesi ve sağlıklı ürün garantisi ile yurtiçi ve yurtdışında kendisini kanıtlamış, firma ve kullanıcılarının güvenini kazanmıştır.
Firmamız İstabul Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 1000 m2 lik showroomu ile hem perakende tüketiciye hem de proje bazında gelen müşterilerimize hizmet vermektedir. Ayrıca yurtiçinde Türkiye’nin 7 bölgesindeki geniş ve seçkin bayi ağı ile satış faaliyetlerini sürdürmekte, yurtdışında ise başta azarbaycan olmak üzere Avrupa ve Ortadoğu da birçok ülkeye ürünlerinin ihracatını yaparak ülkemize döviz girdisi sağlamaktadır.
Temel felsefesi %100 müşteri memnuniyeti olan firmamız, siz değerli müşterilerimize daha kaliteli, daha sağlam ve tasarım unsurlarının da ön planda olduğu ürünler sunabilmek için, teknolojiyi yakından takip ederek kendini sürekli yenilemektedir.
Vizyonumuz; zaten ulusal bir marka haline gelmiş olan Kuçar markasını uluslararası pazarlarda da kaliteli bir marka haline getirmektir. Misyonumuz; Üst sınıf kalitedeki ürünlerimizi ekonomik seviyeye
düşürerek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmak ve %100 memnuniyetinizi elde etmektir.
Firma politikamız ise, teknolojimizi sürekli değişen ve gelişen dünya standartlarına ayak uydurarak, sunduğumuz ürün ve hizmetleri- mizle de daima en yenilikçi, en hızlı ve bizim için en önemlisi, bilhassa en güvenilir olmaktır.